Urząd Miejski w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

 

W związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie udzielenia zamówienia publicznego „Wyłapywanie bezdomnych psów z terenu gminy Orzysz oraz ich utrzymanie, sterylizacja  i kastracja w 2016 r.”, którego szacunkowa wartość nie przekracza kwoty równowartości 30000,00 euro i zostanie ono udzielone zgodnie z art. 4 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2013 r. poz. 907 ze zm.) informuję, że wybrano do realizacji ofertę złożoną przez Przedsiębiorstwo Prowadzenia Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt Anna Maria Krajewska-Kuncewicz z siedzibą Bystry 26, 11-500 Giżycko reprezentowana przez Annę Marię Krajewską- Kuncewicz.

W prowadzonym postępowaniu złożono jedną ofertę. Oferta spełnia wymagania Zamawiającego i wynosi:


1) cena jednostkowa za każdą rozpoczętą dobę pobytu dorosłego psa w schronisku licząc od dnia przyjęcia psa do schroniska (w przypadku szczeniąt licząc od dnia osiągnięcia wieku     3 miesięcy) do dnia zdjęcia go z ewidencji - 9, 49 zł netto + podatek VAT

 

1) cena jednostkowa za każdą rozpoczętą dobę pobytu młodego psa w wieku do 3 miesięcy w schronisku licząc od dnia przyjęcia psa do schroniska do dnia, w którym osiągnie wiek 3 miesięcy - 3,19 zł netto + podatek VAT.

 

 

                                                                                                                                             Burmistrz Orzysza

 

 

 

 

Data powstania: czwartek, 17 gru 2015 08:33
Data opublikowania: czwartek, 17 gru 2015 08:39
Opublikował(a): Joanna Koronkiewicz
Zaakceptował(a): Joanna Koronkiewicz
Artykuł był czytany: 1494 razy