Urząd Miejski w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Konferencja Plenarna Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza na doroczną Konferencję Plenarną Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która odbędzie się 26 czerwca 2015 w Hotelu Warmińskim w Olsztynie.

Wydarzenie poświęcone będzie najbardziej istotnym, aktualnym sprawom warmińsko-mazurskiego sektora pozarządowego. Głównym motywem tegorocznego spotkania będzie szeroko pojęta współpraca administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Pojawi się też tematyka związana z wdrażaniem Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020. Będzie także mowa o czekających nas zmianach w uregulowaniach prawnych dotyczących sektora pozarządowego.

Konferencję zakończą równoległe sesje warsztatowe poświęcone powstającej właśnie strategii rozwoju trzeciego sektora, konsultacjom społecznym w województwie, Regionalnemu Programowi Operacyjnemu oraz prawodawstwu dotyczącemu organizacji pozarządowych. Prosimy o wybór najbardziej interesującego Państwa warsztatu.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno przedstawicieli sektora pozarządowego - liderów, członków, wolontariuszy, jak i przedstawicieli samorządów.

Konferencja odbędzie się w piątek 26 czerwca 2015 r., o godz. 11.00 w Olsztynie w Hotelu Warmińskim, ul. Kołobrzeska 1.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres a.sojka@eswip.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem Rady Organizacji

Pliki do pobrania:
Data powstania: piątek, 12 cze 2015 10:07
Data opublikowania: piątek, 12 cze 2015 10:16
Data przejścia do archiwum: środa, 8 lip 2015 16:32
Opublikował(a): Jadwiga Gryncewicz
Zaakceptował(a): Jadwiga Gryncewicz
Artykuł był czytany: 1090 razy