Urząd Miejski w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

XI edycja konkursu "Godni Naśladowania"

XI edycja konkursu "Godni Naśladowania"

XI edycja konkursu „Godni Naśladowania”

 

Czas pochwalić się swoimi osiągnięciami. Rusza XI edycja Konkursu „Godni Naśladowania”, którego organizatorem jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego we współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zgłoszenia można przesyłać do 31 lipca 2014 r.


Już po raz jedenasty Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza konkurs "Godni Naśladowania", którego ideą jest promowanie najlepszych inicjatyw organizacji pozarządowych oraz samorządów w zakresie współpracy z III sektorem. Konkurs „Godni Naśladowania” honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na dorocznej Konferencji Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego w dniu 10 września 2014 roku w Olsztynie.


Zgłoszenia należy przesyłać do 31 lipca 2014 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. Marka Kotańskiego 1, 10-167 Olsztyn lub w przypadku wersji elektronicznej na adres godninasladowania@gmail.com

Szczegóły konkursu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w załącznikach.

Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o upowszechnianie informacji o konkursie wśród organizacji i instytucji w regionie.

Z poważaniem,

Rada Organizacji Pozarządowych

Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Data powstania: piątek, 13 cze 2014 08:57
Data opublikowania: poniedziałek, 16 cze 2014 10:26
Data przejścia do archiwum: poniedziałek, 4 sie 2014 13:23
Opublikował(a): Barbara Konopka
Zaakceptował(a): Jadwiga Gryncewicz
Artykuł był czytany: 1306 razy