Urząd Miejski w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej

Gmina Orzysz zaprasza do złożenia propozycji cenowej na usługę polegającą na dowozie dzieci z miejscowości położonych na terenie Gminy Orzysz do Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno - Wychowawczego przy Stowarzyszeniu „Przymierze- Ziemia Piska” w Piszu,

Gmina Orzysz, w celu udzielenia zamówienia publicznego, którego wartość nie przekracza 130 000 zł, zaprasza do złożenia propozycji cenowej na usługę  polegającą na dowozie dzieci z miejscowości położonych na terenie Gminy Orzysz do Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno - Wychowawczego przy Stowarzyszeniu „Przymierze- Ziemia Piska” w Piszu, oraz powrót po zajęciach do miejscowości położonych na terenie Gminy Orzysz wraz ze sprawowaniem opieki nad dziećmi podczas wykonywania usługi przewozu w roku szkolnym 2021/2022”.

Propozycję cenową - załącznik nr 1 ( formularz ofertowy), oraz niezbędne dokumenty wymagane przez Zamawiającego, należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Orzyszu, ul. Rynek 3, w Punkcie Obsługi Interesanta, (pok. Nr 004, parter) w terminie do dnia 14.07.2021 roku do godz. 9:00.

Do kontaktów z oferentami wyznaczona została pani Agata Jary mail: agata.jary@um.orzysz.pl

 

Pliki do pobrania:
Data powstania: czwartek, 8 lip 2021 13:40
Data opublikowania: czwartek, 8 lip 2021 13:47
Opublikował(a): Urszula Myka
Zaakceptował(a): Urszula Myka
Artykuł był czytany: 143 razy