Urząd Miejski w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania

na ubezpieczenie majątku i innych interesów gminy Orzysz wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury” w części dot. Zadania 1. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej gminy Orzysz wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.

Na podstawie Art. 93 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych ( tekst jednolity Dz. U. z 2015 r. poz. 2164) zawiadamia się, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na Ubezpieczenie majątku i innych interesów gminy Orzysz wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury” zostało unieważnione w części dot. Zadania 1. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej gminy Orzysz wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.

Uzasadnienie:

Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w części dotyczącej Zadania 1. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej gminy Orzysz wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury, gdyż do dn. 25.10.2016 r. do godz. 12:00  tj. do dnia składania ofert, do Urzędu Miejskiego w Orzyszu nie wpłynęła na to zadanie żadna oferta.

Pliki do pobrania:
Data powstania: środa, 26 paź 2016 10:10
Data opublikowania: środa, 26 paź 2016 10:14
Opublikował(a): Patrycja Ostrowska
Zaakceptował(a): Patrycja Ostrowska
Artykuł był czytany: 979 razy